Hakkımızda

Şirketimiz hakkında

2007 yılında kurulan şirketimiz, Çorum Küçük Sanayi Sitesi'nde 185 m²'lik alanda faaliyetlerine günümüzde 7000 m²'lik alanda devam etmektedir. Değirmencilik ve sanayi yemlerinde temizleme, dozajlama, taşıma, paketleme, otomasyon gruplarıyla hizmet veren firma aynı zamanda makinelerin yedek parçalarına erişme imkanı sunmaktadır.

İlk günden itibaren popülerlik ve saygınlığı temel kabul eden Akel, insan doğaya saygıyı, müşteri, çözüm ortakları ve çalışanların ön planda tutularak istikrarlı bir şekilde büyüyen genç bir kuruluş olmayı ve ülke refahına katkı sağlanması hedeflendi. Faaliyet gösterdiği her alanda etik değerlere bağlı kalarak Davranış Kuralları çerçeve değerlerine uygun hareket etmeyi sürdürüyor.

Müşteri, çözüm arkadaşı, kişisel güveni; onun bireyin bireysel davranışına bağlıdır. Bu güvenin temeli, hak, hukuk ve şirketin Davranış Kurallarına daima uyulmasıyla sağlanmıştır. Başarı ve saygınlık, iyi performansın yanı sıra sıralı temel değerlere sahip, sorumlu, ahlaklı ve hukuka uygun davranışlar sergilenerek elde edilir.

Akel'e ekonomik güven ve sahip olunan itibarın sarsılmaması için Davranış Kuralları çerçeve süreçlerini sürdüren kişisel, genel etik değerlere bağlı olarak devam ettirmektedir.

Scroll to Top